Pre SMIT&DORLAS bola a stále je káva niečím výnimočným. Cieľom našej reputácie je ponúknuť vždy len to najlepšie. Každá naša šálka udáva smer, ako by mala káva vyzerať. Káva SMIT&DORLAS je jednou z najkvalitnejších a najobľúbenejších v Európe.

Šálka kávy už nie je viac „len“ šálkou kávy. Zvykli sme si na vysokú kvalitu doma, v reštauráciách, kaviarňach a aj v práci.

VÍZIA

HISTÓRIA

Počiatky SMIT&DORLAS datujeme od roku 1822, keď dvaja malí pražiari z Amsterdamu na bicykloch dodávali čerstvo praženú kávu svojim zákazníkom.

Už vtedy sme zistili, že kontrola celého procesu, od kávovníka až po upraženú kávu a samotnú šálku kávy, prispieva k najvyššej kvalite. A takto to robíme stále.

Na dosiahnutie optimálnej chuti sa v našej vlastnej pražiarni naraz pražia vždy len malé množstvá kávy metódou pomalého praženia slow roast.

Náš štandard je vysoký. Preto deň čo deň vždy kontrolujeme kvalitu a čerstvosť. Udržateľnosť nie je pre nás len moderným slovom, ale je zakorenená v našich génoch. Vždy rešpektujeme človeka a prírodu. Od pestovateľov kávy, s ktorými spolupracujeme, až po balenie našich kávových zŕn. Všetky zmesi sú preto 100 % certifikované.

Ubehla dlhá cesta, aby sme sa stali jednou z najvýznamnejších kávových spoločností v Holandsku.

ST. NICOLAUS DIRECT JE OFICIÁLNY DISTRIBÚTOR

Spoločnosť St. Nicolaus DIRECT, s.r.o., sa stala v roku 2019 oficiálnym a výhradným distribútorom spoločnosti Smit&Dorlas pre Slovensko, Česko a Maďarsko.